461 101 401,  461 101 427

Služby

pozadí nadpisu

Služby

Kvalita služeb a spokojenost zákazníka je pro nás prioritním cílem. Software nechápeme jako balíček, který si zákazník koupí, nainstaluje a následně jej využívá pouze z 10% a ztrácí zbytečně čas hledáním mnohdy nevhodných řešení. Pro nás je software komplexní služba. Máme zkušenosti, vyřešíme Vaše požadavky a zvýšíme efektivitu využití systému na maximum.

Informační systém OBIS4SQL

Po instalaci informačního systému OBIS4SQL nezůstane zákazník závislý pouze na manuálech a klasických školeních. Pro náš systém nabízíme moderní a vysoce užitnou službu nadstandardní uživatelské podpory. S naší pomocí získáte z investice do software maximální zisk a vyšší konkurenční výhodu. Možnosti systému a naši konzultanti vyřeší Vaše problémy rychle a efektivně. Máme bohaté zkušenosti z implementací a správou systému OBIS v oboru montáží, výroby a služeb. Jsme na Vaše požadavky připraveni.

Správa počítačových sítí

Druhou oblastí poskytovaných služeb je komplexní externí správa počítačových sítí. Máme mnohaleté zkušenosti v IT oboru, využíváme otevřené (open source) technologie jako je např. OS Linux a šetříme tak investice do informačních technologií. Zákazník získá profesionálního externího IT správce pro řešení problémů s hardwarem i softwarem včetně prevence, antivirové ochrany, zálohování, bezpečnosti atd.