461 101 401,  461 101 427

Profil společnosti

pozadí nadpisu

Profil společnosti

Naše základní produkty a služby se dělí do dvou oblastí.

Informační technologie

V oblasti IT se zabýváme především vývojem informačního systému OBIS. Jde o systém ve dvou variantách. Pro živnostníky a malé firmy je určen OBISLite. Druhou variatou je komplexní síťový systém OBIS4SQL. Jde o specializovaný software pro montážní a výrobní firmy z oboru elektro a strojírenské výroby. Uplatnění však nachází i v dalších výrobních oborech a službách. V současné době využívá systém OBIS více jak 400 firem a rozsah síťových licencí dosahuje počtu 1000 uživatelů.

Druhou činností v oboru IT je služba externí správy počítačových sítí. Spravujeme 14 počítačových sítí s celkovým počtem 100 počítačových stanic a 30 serverů, routerů a firewallů. Máme více jak desetileté zkušenosti nejen s operačními systémy z rodiny Windows, ale především v oblasti serverů využíváme open source technologie OS Linux. Systému Linux se věnujeme již od jeho samotných počátků.

Projekční činnost

Zajišťujeme projekty elektrických zařízení, zejména slaboproudých. Jedná se o projekty vybavení budov EPS, EZS, CCTV, STA-SAT, TEL, SKS, ROZ, HOD, TKR, KPO, ADS, rozvody audio-video, počítačových sítí apod.

Realizované projekty sahají od malých akcí až po rozsáhlé projekty komplexních slaboproudých instalací s investičním nákladem desítek milionů korun.